Статті

7 лютого 2019 року ТДАТУ  присвоєно ім'я видатного аграрія, двічі Героя Соціалістичної Праці, Героя України, Дмитра Костянтиновича Моторного. Випускника цього вищого навчального закладу 1959 року, який на той час іменувався Мелітопольський інститут механізації і електрифікації сільського господарства. Відповідний наказ підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Ім'я Дмитра Моторного ще за його життя було

За допомогою Всесвітнього дня бобових, започаткованого Організацією об'єднаних націй, ООН намагається привернути увагу до вирішення глобальних проблем щодо харчування людства та збереження родючості ґрунтів. Яку роль може відіграти аграрний сектор України в ініціативі ООН та який отримати зиск — про це йшлося 8 лютого у Національному університеті біотехнологій і природокористування України (НУБіП). Саме там відбулося перше офіційне святкування в Україні нового всесвітнього дня Об'єднаних

Вітчизняна компанія «Агрі Чейн» пропонує агровиробникам готові адаптовані програмні продукти «Управління земельним банком» та «Управління виробничими процесами в галузі рослинництва». Ці програмні засоби в режимі реального часу забезпечують прозорість та достовірність процесів, що відбуваються в компанії, і надають власнику аналітичну інформацію, що впливає на якість ухвалення рішень. 

В епоху глобальної трансформації ринку треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб

Інноваційні технології впроваджуються майже блискавично: якщо чверть століття тому велетенські скляні куполи, здатні захистити людство від загроз всесвіту, існували переважно в уяві митців-фантастів, то сьогодні створення чималих прозорих зон із будь-яким кліматом впирається лише в забаганки замовника. Ну і, звісно, в його кошти. Хочете серед зимної природи літо цілий рік — будь ласка. А сніг на Близькому Сході, який би не танув? Немає проблем! Від 2005-го ви можете в Об'єднаних Арабських

Щойно розпочавшись, 2019-й обіцяє бути щирим на нові досягнення в сільському господарстві, що спиратимуться на інноваційні розробки і нові винаходи. У цьому можна переконатися, відвідавши одну з найперших кожного календарного сезону міжнародних виставок SIVAL, що проводиться в місті Анже (Франція). Організатори наголошують, що SIVAL International — це саме виробничий захід, який з 15 по 17 січня 2019-го відбувся вже 33 раз.

Україна швидко наростила виробництво такої популярної у світі культури, як соя. З 2003 року її урожаї в країні зросли майже у 20 разів, урожайність — удвічі. Біля витоків такого зростання стояла Асоціація «Українська асоціація виробників і переробників сої», яка вже понад 15 років активно займається просвітницькою роботою і підтримкою сільгосптоваровиробників. З її незмінним керівником Віктором Тимченком ми поговорили про нинішні тенденції на ринку сої. 

— Вікторе Наумовичу, які

Шановні представники аграрного ринку! Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з радістю повідомляє, що ми дійшли до першого невеликого ювілею національної конференції «Мільйон із гектара». Після вдалих подій у Львові, Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому п’ята національна конференція відбудеться 28 лютого у столиці нашої держави – м. Київ!

Конференція справді є подією, яка започатковує тренди розвитку нішевих

Сторінка 1 із 129

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"