Статті

Sival-2018Зима для аграрія завжди була часом відпочинку, але не ледарювання. Ця пауза у польових роботах дає можливість підбити підсумки, проаналізувати набутий досвід. Зима є також часом активного накопичення нових знань — недарма саме взимку проходить так багато різноманітних аграрних подій: виставок, семінарів, круглих столів. У Франції таким традиційним місцем зустрічі людей, котрі своїм покликанням обрали рослинництво, є Міжнародна виставка SIVAL, котра проходить щороку з 16-18 січня у місті Анже

Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі тривають змагання між суднобудівниками та будівельниками. Їхнє основне завдання — одночасно закінчити зведення першого судна проекту В5000 (довжина 101 м і ширина 17 м) та будівництво необхідних для спуску суден цього проекту підйомно-спускових та відкатних доріжок.

Як відомо, сьогодні суднобудівники «НІБУЛОНа» працюють над п'ятьма новими замовленнями. Паралельно ведеться поточний ремонт несамохідних суден і обслуговування буксирів

Суперечки між зернотрейдерами й «Укрзалізницею» тривають не перший рік. Зазвичай їхня сутність полягає в тому, що трейдерам і виробникам не вистачає вагонів-зерновозів, щоби довезти врожай до портів. Цього року проблема вийшла на новий етап розвитку. Про свої складнощі, пов'язані із залізницею, зернотрейдери розповіли на прес-конференції, що відбулася 19 грудня. Наступного дня свій захід у відповідь провела «Укрзалізниця».

За словами президента Української зернової асоціації

В Україні працює багато агрохолдингів, і кожен із них, як людина, має своє ім'я, своє обличчя і репутацію. АСТАРТА асоціюється саме із соціальною діяльністю.

Це пояснюється тим, що фундатор і очільник такої великої й успішної компанії — Віктор Петрович Іванчик, сам виходець із полтавського села, і своїм родоводом він надзвичайно пишається. Тому, коли понад 20 років тому компанія почала розвивати сільськогосподарський напрямок діяльності, а про соціальну відповідальність бізнесу в Україні

Сім'я — лоно культури людства. Під таким гаслом на минулих вихідних Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова в Києві зібрав учителів України на ХІІ Всеукраїнські педагогічні читання з гуманної педагогіки. Організатором традиційно виступила Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки.

Цього разу виховательська аудиторія була найбільш численною за всю історію читань — у партері і на балконі актової зали вільних місць не було. Ініціатором і учасником

Особливого настрою у передноворічні і різдвяні свята додає «Щедрик». Він має справді магічну силу, бо при його згадуванні мимоволі в голові починає звучати мелодія, і слова самі собою заповнюють свідомість:

Щедрик, щедрик, щедрівочка,

Прилетіла ластівочка,

Стала собі щебетати,

Господаря викликати…

Днями, 6 грудня 2017 року, у Каїрі (Єгипет) Продовольча сільськогосподарська організація ООН (FAO) та «НІБУЛОН» — компанія з понад 26-річним досвідом у вирощуванні, зберіганні, транспортуванні та експорті зернових — підписали Меморандум про співпрацю з метою покращення ефективності роботи єгипетських компаній, які займаються виробництвом зернових культур, їхнім зберіганням та транспортуванням.

Церемонія підписання Меморандуму заступником генерального директора, головним

Сторінка 1 із 116

Найближчі події

Конференції
СТРОИМ ЭЛЕВАТОР: КАК ВЫБРАТЬ ОПТИМАЛЬНУЮ "БАНКУ"
25 січ. 2018
09:00 - 15:00
Конференції
СТРАТЕГИИ ЭКСПОРТА: ТРЕЙДИНГ И ЛОГИСТИКА
08 лют. 2018
09:00 - 18:00
Виставки
AGRO ANIMAL SHOW
21 лют. 2018
09:00 - 17:00

Наші партнери

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"