Статті

30 років — це багато чи мало? Мабуть, найкраща відповідь полягає у тому, що «НІБУЛОН» є однолітком незалежної України. Для компанії — це 30 років успіху, якими варто пишатися, які  мотивують і надихають нібулонівців на нові звершення.

Відтак особливо хочеться згадати про досягнення за роки прогресивної діяльності компанії. Враховуючи, що їх у нібулонівському доробку ціла низка, пропонуємо разом символічно пригадати 30 ключових фактів, які сьогодні найкраще розкривають «НІБУЛОН», його

Так, відвідавши це абсолютно неординарне, дивовижно оптимістичне місто на південному узбережжі Італії — Неаполь, хочеться жити на повну! Хоча витокові вислови: італійською — Vedi Napoli e poi muori і неаполітанською (місцеві вважають її мовою, навіть не діалектом) — Vide Napule e po' muore, серед варіантів перекладу мають: «Побачити Неаполь — і потім померти» або «Подивися на Неаполь — і помри!». Як не крути, а йдеться про те, що в житті обов'язково слід побачити Неаполь із його неперевершеною

Компанія «НІБУЛОН» відзначена почесною грамотою Американської торговельної палати в Україні за лідерство в період кризи, підтримку економіки та населення України, а також виняткову стійкість під час спалаху COVID-19.

«НІБУЛОН» системною та комплексною діяльністю доводить, що досягнення поставлених цілей, сприяння розвитку економіки держави і системність у сфері соціальної відповідальності можливі навіть у такі складні часи, коли вся планета бореться з пандемією.

У період

Другої декади грудня компанія «НІБУЛОН» провела чергове зариблення річки Південний Буг. Завдяки проведеним заходам водна артерія поповнилась мальками товстолобика на суму понад 234 тис. грн.

Компанія відповідально ставиться до впровадження екологічних умов своєї господарської діяльності, зокрема, вона регулярно здійснює заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, одним з яких є зариблення.

Цього разу вселення малька відбувалось у місці розташування перевантажувального

Морозного дня 21 грудня у столичному готелі «Русь» відбулось дуже атмосферне, ділове і водночас родинне святкування 50-річчя Громадської спілки «Аграрний союз України». Понад дві сотні аграріїв і почесних гостей з усіх куточків України з'їхалися привітати аграрну спільноту з такою визначною подією — півстолітнім ювілеєм самоврядного селянського руху.

На свято завітали перший заступник міністра аграрної

На початку грудня «НІБУЛОН» та Уманський національний університет садівництва (УНУС) підписали договір про впровадження дуальної форми освіти, що дозволить студентам уже під час навчання освоїти не лише університетські знання, а й одночасно набути практичного досвіду на сучасному підприємстві.

Партнерські відносини між «НІБУЛОНом» та УНУС стрімко і динамічно розвиваються впродовж багатьох років. Саме

Усі виробничі підрозділи компанії успішно завершили жнива кукурудзи з одним із найкращих результатів урожайності для компанії — 85 ц/га, що також перевищує середньоукраїнський показник групи цього сезону.

Виробничу діяльність компанії «НІБУЛОН» забезпечують 20 філій у 8-ми областях країни, які розташовані у різних кліматичних зонах — на півдні, заході та сході. Незважаючи  на значну строкатість погодних умов у регіонах, завдяки ефективним агротехнологіям компанія завжди демонструє стабільно

Сторінка 1 із 161

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"