Статті

Підсумковий цьогоріч Національний День ферми було проведено на Черкащині в сільгосппідприємстві з промовистою назвою «Відродження», де одним із видів діяльності є тваринництво молочного напрямку. Наразі для України в цілому, а не лише галузі вітчизняного АПК (як дехто вважає), стратегічним питанням є відродження скотарства і безпосередньо виробництва молока, бо маємо тривожну тенденцію скорочення поголів'я корів не лише в приватному секторі, а і в агропідприємствах. Така ситуація склалася через

У тому числі і завдяки ухваленим 20 років тому законодавчим рішенням. Про це розповів Степан Капшук, генеральний директор асоціації «Укроліяпром», під час VII Міжнародної конференції «Black Sea Oil Trade-2019» 5 вересня в Києві. Організатором заходу традиційно виступила консалтингова компанія «УкрАгроКонсалт».

У конференції взяли участь понад 250 делегатів із більш як 25 провідних країн учасниць

Запрошувати на престол іноземців — згубна річ, бо зрештою вони прислужуватимуть іншій державі. Це стосується і кукурудзи — королеви полів, посіви якої переважно закордонні. Водночас гібриди вітчизняної селекції, переконані українські вчені, здатні давати 10-13 т/га, не поступаючись кращим іноземним за  основними характеристиками, завдяки кращій адаптованості їх до місцевих умов при значно меншій вартості.

Успіхи агровиробників напряму залежать від впровадження наукових розробок, і кожен

24 серпня Україна відзначила 28-й День Незалежності. У Києві головними подіями стали Хода гідності і Марш захисників України. Хода гідності стала офіційною церемонією за участі Президента України Володимира Зеленського. Натомість Марш захисників України був проведений за ініціативою громадських організацій, які об'єднують ветеранів бойових дій проти російського агресора на Сході України від 2014 року та волонтерських організацій.

Обидва заходи стали альтернативою традиційному

Підвищення врожайності овочевих та баштанних культур в умовах зміни клімату можливо лише за рахунок використання ефективних рослин сучасної селекції. Цій актуальній темі було присвячено цьогорічний День поля знань, що днями було проведено провідним галузевим науковим закладом — Інститутом овочівництва i баштанництва НААН (ІОБ НААН), у с. Селекційне на Харківщині. Цьогоріч темою заходу визначили: «Селекційні інновації в овочівництві та баштанництві».

Як виготовляти молоко екстра ґатунку із максимальною користю для споживачів і виробничників, демонстрували у ТОВ НВА «Перлина Поділля» на Хмельниччині в рамках Національного дня ферми. Цей тематичний захід, традиційно організований Асоціацією виробників молока (АВМ), став уже третім поточного сезону і був присвячений детальному вивченню алгоритму заготівлі сінажу з поля до кормового столу.

За даними АВМ

14 серпня асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели наймасштабніше святкування Маковія та найбільшу польову подію цього літа. У с. Велика Олександрівка на базі ТОВ «Агро-Регіон» відбувся довгоочікуваний день поля УКАБ Агротехнології, який відвідало більше 1300 учасників.

На полі площею 21 га 30+ с/г агрегатів-легенд провідних світових брендів продемонстрували свою

Сторінка 1 із 136

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"