Статті

2017 рік був для аграріїв і продавців нової сільгосптехніки доволі успішним, українці придбали 3560 одиниць іноземних машин. Він склав тренд замовлень вітчизняних аграріїв — це агрегати із сучасною комплектацією, яка включає системи навігації, телеметрії, автоматичного водіння тощо. Щодо торгових марок сільгосптехніки, то в українців немає якихось пріоритетів, до того ж наразі вся пропонована до продажу машинерія є високотехнологічною і передовою.

Основними вимогами українських аграріїв

Зробити більш безпечним аграрний бізнес шляхом розповсюдження інформації між його учасниками була покликана конференція «Ризики та протидія шахрайству», що її 16 квітня вже вп'яте провела компанія «ПроАгро Груп». Пропонуємо читачам дві, на наш суб’єктивний погляд, найцікавіші доповіді.

Як не втратити орендований пай

Про це говорив Анатолій Косован, керуючий партнер, адвокат Kosovan legal group. За його словами, захоплення чужої орендованої землі за допомогою

У середині 19 ст. вартість доставки пуда пшениці з американського порту Чикаго до англійського порту Ліверпуль коштувала 28 копійок, і ті самі 28 копійок вартувало перевезення того самого пуду пшениці гужовим транспортом із Умані (Київської губернії) до порту Одеси. При цьому швидкість сухопутної доставки становила аж 2 місяці!

Таку цікаву статистику навів голова логістичного департаменту компанії Risoil Олександр Топирник під час панельної дискусії щодо логістичних викликів на XVI

Що саме хочуть від ринку земель сільськогосподарського призначення аграрії і в якому форматі його бачать, допоміг з'ясувати Всеукраїнський земельний форум, який відбувся 10 квітня у Києві. Крім того, своїми напрацюваннями на цій ниві поділилися нардепи-члени Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, представники Мінагрополітики.

Литовська практика

Про литовський

Учора, 11 квітня, в с. Тернівка Вільнянського району на Запоріжжі було зариблено затоки Дніпра. У заході взяли участь генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України, член Ради регіонального розвитку Олексій Вадатурський та голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. В річку було випущено 1700 кілограмів малька товстолоба.

Олексій Вадатурський та Костянтин Бриль також провели робочі зустрічі з колективом

Вражені французькими серійними малими електротракторами, які цьогоріч були визнані переможцями Міжнародної виставки інновацій в рільництві SIVAL-2019 (м.Анже, Франція), ми вдалися до пошуків в Україні бодай якихось згадок про електротрактори. Результат виявився дуже цікавим!

Почнемо з того, що автомобілі для пересування людей і вантажів та трактори для виконання важких промислових робіт мають різні сфери

Ці теми стали предметом обговорення серед професіоналів галузі, які взяли участь у 25-їй Міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА — Подорожі та Туризм». Подія відбулася днями в Києві. Форум зібрав понад 300 експонентів, які представляли 23 країни світу. Експозицію України склав блок на 39 учасників із цікавими презентаціями розвитку внутрішнього туризму як у містах, так і в цілих регіонах країни.

Погляди

Сторінка 1 із 131

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"