Оголошення

ТОВ СП «НІБУЛОН» на регулярній основі закуповує сорго

Ознайомитися з актуальними закупівельними цінами, вимогами до якості продукції та переліком філій, що здійснюють закупівлю, ви можете на офіційній Інтернет-сторінці компанії www.nibulon.com, у розділі «Закупівля сільгосппродукції» – «Закупівельні ціни».

З питань укладання договору поставки та консультації щодо реалізації сорго та інших сільгоспкультур телефонуйте:

(0512) 58-04-03 - відділ закупівель (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання);

(0512) 58-04-17 - торговий відділ (консультація щодо закупівлі сільгосппродукції).

Запрошуємо до співпраці по реалізації сорго, а також інших сільгоспкультур.

Бути нашими партнерами вигідно і зручно!

Нові статті

ЗА НАСТУПНІ 25 РОКІВ АСТАРТА ЩЕ БАГАТО РАЗІВ ЗДИВУЄ СВІТ!

День народження — це найзворушливіше сімейне свято. Агропромхолдинг АСТАРТА — велика родина з понад 10 тисяч трударів — у березні цього року відзначає свій 25-річний ювілей. РІк вІд року вона зростала...

«ВІРТЕ В СВОЇ ЦІЛІ І НЕ ЛЯКАЙТЕСЬ ПРОБЛЕМ». ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ…

13 березня 2018 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський зустрівся зі студентами Української академії лідерства. Майбутні лідери давно прагнули зустрічі з видатною людиною, яка зіграла ключову...

ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ – ЛЮДИНА РОКУ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

За підсумками «Національного морського рейтингу України 2017» у номінації «Людина року на водному транспорті 2017» перше місце з великим відривом посів Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. «Це перший...

СУДНИЙ ТИЖДЕНЬ: ВИЗНАЧАЛЬНІ ВЕРДИКТИ

Останній тиждень лютого суціль пройшов під егідою правосуддя: суди (як українські, так і іноземні) нарешті оголосили довгоочікувані вердикти, котрі можуть кардинально змінити українську дійсність. Регіональні мови поза законом Першим відпрацював Конституційний Суд...

РОЯЛЬ У ЖИТАХ, АБО ЗА ЧИЙ КОШТ УРОЖАЙНІСТЬ

Наразі прогресу в агровиробництві можна досягти лише через збільшення врожайності основних сільгоспкультур щонайменше на 50%. І серед трьох «китів» цього зростання: селекція, насінництво та сортооновлення. Селекція — найдешевший, найрезультативніший та екологічно...

КОРАБЕЛИ «НІБУЛОНА» СПУСТИЛИ НА ВОДУ ПЕРШЕ 100-МЕТРОВЕ СУДНО

3 березня 2018 року з реконструйованого сліпу суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» (ССЗ «НІБУЛОН») спущено на воду перше несамохідне судно проекту В5000, довжина якого становить 101 м. Цей спуск ознаменував новий етап у житті суднобудівного підприємства компанії «НІБУЛОН». Подія мала статися дещо раніше, але через складні погодні умови її було відтерміновано.

«Спуск цього судна був запланований раніше, але на той час припала негода, що спричинила перемерзання заливу. У таких екстремальних умовах спускати судно недоцільно, адже сильний вітер та пониження температури викликали коливання рівня води до 1 м. Звичайно, і сьогодні  також погодні умови непрості, сильний туман і крига, але ми змушені судно, адже наступні замовлення вже зачекалися свого переміщення на стапельні плити. У понеділок спускати судно не прийнято, а тягти до вівторка, значить згаяти багато робочого часу. Технологічний же цикл будівництва суден зупиняти не можна!», — зазначив головний інженер заводу Іван Таужнянський.

Проект В5000 — несамохідні судна вантажомісткістю 5 тис. тонн, змішаного плавання, з двома трюмами та покращеними експлуатаційними якостями, зокрема гідравлічною системою приводу люкових закриттів. Новий удосконалений проект несамохідних суден шириною 17 метрів фахівці компанії створили на основі вивчення досвіду Америки й Європи. Це перше судно шириною 17 метрів збудоване на заводі для експлуатації на Дніпрі. Використання несамохідних суден нового проекту підвищить ефективність роботи флоту компанії «НІБУЛОН». Значна вантажність суден дозволить оперативно доставляти більші суднові партії вантажів із річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі і перевантажувального термінала в Миколаєві на зовнішній рейд і, як наслідок, наростити обсяги річкових перевезень та перевалки.

Це історична подія, якій передувало будівництво двох нових цехів з автоматичною лінією очистки та ґрунтовки металопрокату і металообробки з машинами плазмового і газового різання, урочисте введення в експлуатацію яких відбулось у травні 2017 року під час проведення на заводі Міжнародної виставки «Суднобудування-2017». Після цього в експлуатацію було введено збірно-секційний цех із надсучасним обладнанням від провідних виробників світу і розпочато будівництво нового проекту багатоцільових буксирів-кантувальників потужністю 3500 к. с. (проект Т3500).

Реалізація такої масштабної реконструкції потужностей заводу стала можливою завдяки підтримці Європейського інвестиційного банку, підписання угоди з яким відбулось у Брюсселі в будівлі Європейської комісії в грудні 2016 року. У рамках співпраці з банком компанією 2017 року також збудовано два перевантажувальні термінали на Дніпрі та один елеваторний комплекс.

Реконструкція суднобудівного підприємства «НІБУЛОН» виводить його на абсолютно новий вищий рівень. Після її завершення суднобудівно-судноремонтний завод компанії буде найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним із найкращих в Європі.

Перебудова сліпу, яка тепер дозволить заводу компанії спускати 100-метрові судна, стала новим викликом для нібулонівських суднобудівників. Адже на момент придбання майнового комплексу у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН» завод міг виготовляти судна не більше 70 м. Спуск на воду першого такого замовлення дає змогу компанії будувати повнокомплектні судна різного призначення довжиною 100 м.

У планах компанії «НІБУЛОН» — збудувати додатково ще п'ять колій сліпу, що дасть змогу будувати та спускати на воду судна довжиною до 140 метрів. Саме таку довжину за проектом має самохідний перевантажувач проекту П-140 із двома крановими частинами вантажомісткістю 10 тис. тонн та продуктивністю 18 тис. тонн на добу, який у змозі витримувати морські хвилі висотою до 3 метрів. Будівництво такого надсучасного вантажного судна розпочнеться вже в серпні поточного року.

Одночасно компанія «НІБУЛОН» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації завершує будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала у Миколаєві ємністю близько 43 тис. тонн.

Для чого це потрібно компанії «НІБУЛОН»? Це збільшить швидкість обробки суден, а отже, підвищить ефективність збудованого на власному суднобудівному підприємстві флоту компанії, який після завершення будівництва потужностей і причалу використовуватиметься виключно як транспорт для перевезення сільськогосподарської продукції та інших вантажів, а не як ємності для зберігання на воді.

До речі, будівництво і додаткових підйомно-спускових та відкатних доріжок на суднобудівному заводі, і нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі у м. Миколаїв розпочалося одночасно — у грудні 2017 року.

Сьогодні компанія завершила перший етап перебудови сліпу, що дозволяє спускати 100-метрові судна, а вже у березні в експлуатацію буде введено потужності для приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур та причал у складі перевантажувального термінала у Миколаєві.

Таким чином, за зимовий період компанія повністю завершить будівництво всіх об'єктів. Це є свідченням того, що жодні перешкоди: складні погодні умови, затримки дозвільних документів, — не стануть на шляху успішної реалізації інвестиційної програми ТОВ СП «НІБУЛОН. 

Сьогодні на суднобудівному заводі в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком триває будівництво другого судна проекту В5000, що буде спущено на воду вже у квітні, а також двох багатоцільових буксирів-кантувальників проекту Т3500. Окрім цього, суднобудівним заводом «НІБУЛОН» 2018 року планується будівництво чотирьох буксирів проекту POSS-115, два з яких будуть введені в експлуатацію у серпні і вересні, та плавучого крану проекту П-140. Усього на воду 2018 року буде спущено 6 замовлень.

У планах компанії на найближчі роки збільшити флот до 100 одиниць, зробивши його не лише найбільшим, але і найсучаснішим та найефективнішим в Україні.

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"