Статті

ЛЮДИНА РОКУ-2011. АГРАРІЇ МІЦНО ЗАКРІПИЛИСЬ СЕРЕД ЛАУРЕАТІВ

 

Image
Бьорн ШТЕНДЕЛЬ, Андрій КРОХМАЛЬ – «Аграрій року-2010», Ніл СТАРРОК та Іван МІРОШНІЧЕНКО до початку урочистої церемонії

Цієї весняної суботи 24 березня вже в шістнадцяте столичний палац «Україна» зібрав кращих представників нашої держави – майстрів своєї справи: виробничників, керівників підприємств, політиків, митців, спортсменів – на урочисту церемонію нагородження загальнонаціональної програми «Людина року».
Традиційно відзначення лауреатів 2011 року почалося з їхнього проходження червоною доріжкою, вздовж якої шанувальники мали змогу привітатися з кожним із них і потиснути руку, а фотокори – зафіксувати цю мить для історії. Сама ж урочиста церемонія нагородження тривала в залі близько п'ятьох годин, перемежовуючись виступами зірок естради під супровід жвавих ведучих.
Привітальним листом від Президента України Віктора Януковича відкрила церемонію його радник-керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман. У своєму зверненні голова держави висловив переконання, що здобутки усіх лауреатів загальнонаціональної програми «Людина року» гідні цієї престижної нагороди, і упевненість, що наші співвітчизники не зупиняться на досягнутому і надалі змінюватимуть на краще нашу державу та гідно презентуватимуть Україну на міжнародній арені. Президент побажав усім здоров'я, невичерпної енергії та нових високих здобутків на благо нашої Вітчизни.

Image
Презентація лауреатів у номінації «Аграрій року»

Поточного року проект досяг свого повноліття. І впродовж всього цього часу він постійно відзначав людей і події, які створювали значний резонанс в економічній і гуманітарній сфері життя, зміцнювали і продовжують зміцнювати Україну. Таку думку від імені вищої академічної ради загальнонаціональної програми «Людина року» висловив зі сцени академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко.
По завершенні офіційно-привітальної частини організатори заходів перейшли до приємної процедури нагородження переможців, 17 з яких було обрано в професійних номінаціях програми, а також були присуджені міжнародні та спеціальні премії.
Номінація «Аграрій року» з'явилася в рейтингу не відразу, до цього сільгоспвиробники потрапляли у номінації «Бізнесмен року», «Торгова марка року», «Інвестиції року» тощо. Нині ж у номінацію мають шанс увійти керівники фермерських господарств і об'єднань, аграрних та аграрно-промислових комплексів або ж окремі особи, які своїм підприємницьким хистом, вмінням орієнтуватись у ринковому просторі і ефективним використанням новітніх аграрних технологій досягли найбільш вагомих результатів.

Image
Презентація лауреатів у номінації «Національна торговельна марка року»

Отже, тепер одними з перших в церемонії нагородження відзначають аграріїв. І, як завжди, перелік лауреатів представлений найкращими фахівцями АПК, серед яких цього разу були Анатолій Кузьменко – генеральний директор ТОВ «УкрАгроКом», Іван Мірошніченко – генеральний директор ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна» та Бьорн Штендель – генеральний директор ТОВ «Вайтерра Україна». На думку конкурсної ради і двох лауреатів, визнану перемогу здобув Іван Мірошніченко. Вручаючи цю нагороду, Леонід Козаченко, президент ВГО «УАК» та голова ради підприємців при КМУ, зокрема сказав: «Сьомий раз вручаю нагороду кращим аграріям країни. Сільське господарство України посідає одне з провідних місць в економіці держави. А Україна тримає 3-4 місце в світовому рейтингу. Тому, безперечно усі лауреати заслуговують цієї високої оцінки.
Івана Мірошніченка я знаю вже понад 20 років. І сьогоднішнє його досягнення – це тільки половина шляху. Йому слід ще багато пройти і головне, щоб він продовжував рухатися по висхідній».
У свою чергу Іван Мірошніченко по отриманні відзнаки звернувся до зали: «Щиро дякую за високу оцінку. Але це не стільки моя нагорода, скільки тисяч людей, з якими ми спільно працюємо. Сьогодні всі добре усвідомлюють, що нині головний актив – це не інформація і не гроші. Це, в першу чергу, – люди. Ми живемо в чудовій країні, в якій поруч з нами живуть і працюють чудові люди.

Image
Презентація лауреатів у номінації «Інвестиція року»

І давайте робити усе від нас залежне, щоб зробити Україну ще кращою».
Крім профільної номінації ще троє представників АПК опинилися в переліку лауреатів. Так, до трійки в номінації «Національна торговельна марка 2011 року» увійшли дві торгові марки: ТМ «Глобино» – генеральний директор групи підприємств «Глобино» Олександр Кузьмінський та ТМ «Садочок» – генеральний директор компанії «Сандора» Ніл Старрок. Однак перемогу тут виборола ТМ «Антонов» – президент, генеральний конструктор Державного підприємства «Антонов» Герой України Дмитро Ківа. В номінації «Інвестиція 2011 року» серед наших опинилась компанія «Агропрайм Холдинг» – генеральний директор Лариса Ігнат, якій слід віддати належне за сміливість позмагатися з іншим лауреатом ПАТ «СКФ Україна» – генеральний директор Володимир Цибульський та переможцем ТОВ ВКФ «Велта» – генеральний директор Андрій Бродський.
Щодо присудження щорічних міжнародних та спеціальних премій програми «Людина року» за 2011 рік, то міжнародну премію в галузі дипломатії отримав Георгіос Георгунтзос – Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні. Вперше нагороду в галузі медицини спеціальну премію «За самовіддане служіння людям, своїй вітчизні і професії» було присвоєно медичному центру «Кібер Клініка Спіженка». Відкритий 2009 року в Київській області, він став першою в Східній Європі клінікою з повним комплексом ультрасучасних технологій боротьби з онкологічними захворюваннями. Тривалими оплесками вітав зал керівника центру Наталію Спіженко, яка, успадкувавши справу життя свого батька – академіка, онколога і справжнього патріота України Юрія Спіженка – продовжує впроваджувати в Україні унікальні технології боротьби з жахливою хворобою і перемагати рак. Спеціальну міжнародну премію «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів» цього року присуджено популярній французькій співачці Патрісії Каас. Нагорода їй дісталася з рук Леоніда Кравчука, Героя України, Президента України (1991-1994 рр).

ПРЕДСТАВЛЯЄМО «АГРАРІЯ РОКУ-2011»

Image
«Аграрій року-2011» Іван МІРОШНІЧЕНКО отримав заслужену нагороду

Іван МІРОШНІЧЕНКО, директор по Чорноморському регіону компанії Noble Resources, генеральний директор ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна»
Іван Мірошніченко працює в аграрному секторі вже 17 років.
На посаді директора по Чорноморському регіону компанії Noble Resources – генерального директора ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна» – він з моменту її присутності в Україні, тобто з червня 2008-го. Відтоді до складу компанії приєдналися ТОВ «Новоолексіївський елеватор» (пгт Новоолексіївка, Херсонська обл., 2009 р.) та ТОВ «Сателіт» (м.Маріуполь, Донецька обл., 2010 р.). У 2011 році компанія активно нарощувала інвестиції, придбавши ще кілька нових підприємств.
Слід відзначити, що Noble Group Ltd – це одна з провідних міжнародних компаній, що займаються управлінням системою постачань сільськогосподарської, індустріальної і енергетичної продукції по всьому світу. Вона є публічною компанією з центральним офісом в Гонконзі, її акції котируються на Сінгапурській фондовій біржі.
Через інвестиційну привабливість України компанія і надалі планує збільшувати свою присутність в нашій країні, розширювати географію інвестиційних проектів. Наприклад, в реконструкцію заводу по переробці насіння соняшнику ТОВ «Сателіт», яку планується завершити до урожаю соняшнику 2012 року, буде вкладено близько $80 млн, буде створено близько 200 робочих місць. Це буде один з найсучасніших і високотехнологічних заводів в Європі потужністю переробки насіння соняшнику до 1500 тонн на добу. За умов конкуренції це забезпечить формування справедливої ціни для виробників сільгосппродукції. У результаті виграють усі: і постачальники сировини, і товаровиробники, і споживачі кінцевої продукції, і співробітники, і бюджет.
За словами Івана Мірошніченка, як соціально відповідальна компанія «Нобл Ресорсіз Україна» безперечно братиме участь в суспільно значимих проектах не лише Маріуполя, а й інших регіонів своєї присутності. Компанія веде і вестиме свою діяльність виключно у рамках чинного локального і міжнародного законодавства з максимальним дотриманням інтересів як працівників, так і місцевих громад.
Майже уся виготовлена продукція реалізовуватиметься на зовнішніх ринках. Відтак, в Маріупольському порту компанія має на меті спорудження олієперевантажувального терміналу з річною продуктивністю 500 тис. тонн. Noble Group Ltd має серйозні і довгострокові інвестиційні плани по розширенню свого бізнесу в Україні шляхом придбання існуючих і будівництва нових об'єктів – елеваторів, заводу по виробництву рослинних олій, експортно-імпортних терміналів для зерна і олій. Перші інвестиції вже зроблено. «Маючи сильну віру в серйозний інвестиційний потенціал України, – наголошує Іван Мірошніченко, – і в амбітні цілі керівництва держави, ми зараз розробляємо кілька нових інвестиційних проектів загальною вартістю у сотні мільйонів доларів США. Вже підписані угоди з ЄБРР, який повністю підтримує ініціативи компанії в Україні».

ВОЛОДАРІ ПРЕМІЇ ШІСТНАДЦЯТОЇ
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ
«ЛЮДИНА РОКУ-2011»

 

«Регіональний лідер року»:
Олександр Вілкул, голова Дніпропетровської облдержадміністрації;
«Міський голова року»:
Олексій Боярчук, міський голова м.Ялта;
«Аграрій року»:
Іван Мірошніченко, генеральний директор ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна»;
«Промисловець року»:
Віталій Касінов, голова правління ВАТ «Стахановський вагонобудівний завод»;
«Підприємець року»:
Олексій Кулагін, генеральний директор ТОВ «ОМОКС»;
«Фінансист року»:
Грег Краснов, генеральний директор ПАТ «Платінум Банк»;
«Лідер страхового ринку року»:
Андрій Шукатко, генеральний директор ПАТ «УАСК АСКА»;
«Лідер малого та середнього бізнесу року»:
Вадим Нестерчук, директор ТОВ «Оптима-Лізінг»;
«Національна торговельна марка року»:
ТМ «АНТОНОВ», президент – генеральний конструктор Державного підприємства «Антонов» Дмитро Ківа;
«Інвестиція року»:
Інвестиційні проекти ТОВ ВКФ «ВЕЛТА», генеральний директор Андрій Бродський;
«Журналіст року в галузі електронних ЗМІ»:
Світлана Леонтьєва, телеканал «Перший Національний»;
Інтернет-медіа року»:
Інтернет портал «РБК-Україна», генеральний директор Інформаційної агенції «РБК-Україна» Йосип Пінтус;
«Газета року»:
Газета «СЕГОДНЯ», директор з розвитку Катерина Лапшина;
«Митець року»:
Анатолій Криволап, провідний український художник, Лауреат премії ім.Т.Г.Шевченка;
«Туристична компанія року»:
Туристична компанія «TEZ TOUR», генеральний директор – Йосиф Андрик;
«Спортсмен року»:
Ольга Саладуха, чемпіонка Світу з легкої атлетики 2011р.;
«Меценат року»:
Петро Порошенко, засновник Благодійного фонду Петра Порошенка;

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"