Статті

НІМЕЦЬКИЙ ДОСВІД НА УКРАЇНСЬКИХ ПОЛЯХ

ImageНімецький аграрний центр в Україні – НімАЦ (DAZ) – провів 24 вересня на Черкащині (с.Поташ) День поля, присвячений сучасним технологіям вирощування різних сортів кукурудзи на зерно, соняшнику і цукрових буряків.
НімАЦ створено у минулому році за рахунок підтримки Федерального міністерства харчування, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН та представляє інтереси Асоціації провідних фірм аграрної індустрії цієї країни.
Українцям центр пропонує безкоштовну нову концепцію професійної підготовки – базову програму курсів щодо сільгоспмашин та обладнання для фахівців АПК.
В учорашньому заході з боку німецької сторони взяли участь: доктор Фолкер Зассе – перший секретар, аташе по сільському господарству посольства Німеччини в Україні, Хайнріх Шюлє та Армен Хачатрян – фахівці НімАЦ, Йохан Лойшнер («КВС») – голова Асоціації, Йенс Майснер («Амазоне») – член правління Асоціації, Маттиас Кньодлер («Клаас»), Алла Булгакова (директор «Лемкен» в Україні), Вілфрід Вайлер (університет Хойенхайм).
За словами пана Шюлє, профільне Міністерство ФРН і Асоціація вкладають суттєві кошти в фінансування цього центру, і робитимуть це протягом семи років. В поточному році це вже другий день поля, на якому демонструються в роботі на дослідних ділянках центру кращі зразки німецьких сільськогосподарських агрегатованих машин.

Image
Фолкер Зассе

В інтерв'ю нашому виданню доктор Фолкер Зассе розповів, що Німеччина розглядає Україну як державу з великим сільськогосподарським потенціалом навіть за умов екстенсивного ведення агровиробництва. Якщо ж говорити про застосування передових інноваційних технологій, то тут взагалі необмежені можливості. «По-перше, – накреслює пан Зассе, – ми зацікавлені приходити до вас зі своєю технікою і технологіями і, таким чином, допомагати капіталовкладеннями у вашу економіку. По-друге, у нас з'являється можливість пропонувати українському споживачеві німецьку високоякісну сільськогосподарську продукцію. По-третє, треба відкривати європейський ринок для продукції з України, яка, до речі, користується попитом в країнах Євросоюзу.
Тому наші країни повинні спільно створити такі рамкові умови, які дозволять покращити торгівлю сільгосппродукцією, зробити її більш інтенсивною і взаємовигідною».

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"