Статті

Як вирощувати апельсини в Україні  

 

Хочете виростити апельсин? Для цього необхідно створити сприятливі умови для росту і розвитку цієї рослини. Але український клімат не є ідеальним для апельсинів, тому вирощувати їх слід удома або відкритих теплицях, повідомляють фахівці магазина Vse Roste. У статті розповідається про процес вирощування апельсинів, включаючи догляд за ними та вибір підходящих сортів.

 

Перш за все, слід розмістити апельсинове дерево в яскравому місці, яке захищене від прямих сонячних променів. Влітку рекомендується відправити рослину на відпочинок на сонячний балкон або в сад. Щодо грунту, ідеальний ґрунт для вирощування апельсинового дерева повинен бути водопроникним, багатим на органіку, слабокислим та пропускати повітря. Обприскування дерева та добрива також є важливими етапами догляду за апельсином.

 

Полив апельсина варто проводити тільки після повного висихання ґрунту, оскільки цей вид рослин не переносить забагато вологи. Добрива, багаті на поживні речовини, можна використовувати для підживлення апельсину. При пересаджуванні апельсинового дерева варто враховувати, що рослина спочатку розвиває кореневу систему, а потім займається приростом крони. Тому не варто садити апельсин в завелику ємність, а краще пересадити його щороку в більшу ємність.

 

Взимку апельсинове дерево слід тримати в місці з температурою +10-15 градусів, щоб дати йому відпочинок. Також слід пам'ятати про захист від шкідників та хвороб, таких як коренева гниль, фітофтороз, рак цитрусових і комахи.

 

Висновки

Вирощування апельсинів українській кліматичній зоні можливе, але вимагає певних умов. Рослину слід розмістити на світлому місці, обережно поливати, додавати добрива та захищати від шкідників та хвороб. При пересаджуванні варто враховувати особливості росту кореневої системи. З правильною догляду, деякими сортами апельсинів можна отримати смачні плоди.

© 2018 ТОВ "Агромедіа-Про"